Kamenné obklady

Zde naleznete několik typů pro správný výběr kamenných obkladů

  1. Fotografie kamenných obkladů jsou pouze fotografie kamenných obkladů. Byly vytvořeny za určitých klimatických podmínek, určitým fotoaparátem a prohlížíte si jí na individuálně seřízeném monitoru – to všechno může mít zásadní vliv - zvláště pak na barevnost kamene. Přijeďte si kámen prohlédnout na naší vzorkovnu. Nebo si nechte poslat vzorek kamene!

  2. Na naší planetě neexistují dva stejné kameny. Lomy na celém světě dodávají kámen stovky let a ještě nikdy se jim to nepovedlo. Kámen, je přírodní materiál a jeho krása je dána právě touto jedinečností. Vaše zeď bude zcela jedinečnou – a to právě díky variabilitě barev, obsahu puklin, povrchovému žilkování a fosilním a minerálním skvrnám.

  3. Počítejte s prořezem i zásobou kamene na případné pokračování vašeho projektu – cca 10%. U přírodního kamene nelze stoprocentně garantovat, že při doobjednávce bude šarže stejná.

  4. Vyberte si správný materiál – ne každý kamenný obklad je vhodný do exteriéru! Při správném výběru a aplikaci nás kamenný obklad bez problémů všechny přežije.

  5. Vyberte správné formáty a povrchovou strukturu kamene, počítejte s rozdílnou tloušťkou obkladů. Nezapomínejte na využití rohových prvků.

  6. Estetická hodnota je zcela klíčové kritérium. Kámen nepřebarvíte – uvažujte v dlouhodobých časových perspektivách. Bude se nám sem kámen hodit i za dvacet, nebo třeba sto let?


    Rádi Vám poradíme – zavolejte nám v případě jakýchkoliv pochybností!
© 2018 Wildstone Všechna práva vyhrazena