O nás

Kdo jsme:

Jsme specialisté na dodávky kamenných obkladů a dlažeb pro vnější i vnitřní použití. Naším cílem je zjednodušit proces výběru a pomoci vám při správné volbě pro váš projekt. Máme více než 15 let zkušeností s poskytováním profesionálních a přátelských služeb architektům, stavitelům, realizačním firmám a koncovým zákazníkům v celé Evropě. Naše produktové portfolio bylo vyvinuto tak, aby se zaměřilo konkrétně na konzervativní materiály jako je lomový kámen, ale i inovační obkladové materiály od firmy WILD STONE. Díky zkušenostem, osobním vazbám a dlouhodobé spolupráci s klíčovými lomy a výrobci z celého světa máme velmi silný dodavatelský řetězec a naše ceny jsou konkurenceschopné.

Více o nás:

Stone city je soukromá společnost založená jakožto dceřiná společnost firmy WILD STONE. Máme 15 let zkušeností s prodejem kamenných obkladů a dlažeb na území České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Španělska a ve státech Beneluxu.

Máme významné zkušenosti s řešením různých druhů obkladových materiálů a dlažeb. V průběhu let jsme se s našimi klienty podíleli na mnoha prestižních projektech v celé Evropě. Jsme hrdí na výborné, dlouhodobě budované obchodní vztahy a prohlubujeme je krok za krokem, rok po roce. Zároveň vítáme příležitost rozvíjet nové obchodní příležitosti s novými klienty.

 

Proč si nás vybrat:

Stačí nám poskytnout nějaké základní informace týkající se vašeho projektu a zadat poptávku. To vás nebude stát korunu, ale ušetříme vám spoustu času!

Navštívíme Vás na místě – vezmeme na vědomí různé druhy materiálů používané ve vaší oblasti. Poté získáte návrh výběru materiálů, o kterých budeme mít pocit, že se hodí pro Váš projekt a zároveň splňují vaše kritéria pro estetiku a cenu.  

Rádi bychom se podívali na vaše návrhové výkresy, podrobně s vámi diskutovali o vašem projektu a nabídli Vám případné technické poradenství.

Jak pracujeme

01. PLÁNOVÁNÍ

Poradíme Vám s technickými informacemi ohledně vhodných podkladů, správné aplikaci i finálního ošetření obkladů a dlažeb.

02. NÁVRHY

Pomůžeme Vám s výběrem typu i umístění kamenných obkladů a dlažeb.

03. DOPRAVA

Zajistíme Vám dopravu vaší zakázky. Naši partneři disponují auty s hydraulickým čelem i rukou

© 2018 Wildstone Všechna práva vyhrazena