O nás

Kdo jsme

Jsme specialisté na dodávky kamenných obkladů a dlažeb pro vnější i vnitřní použití. Naším cílem je zjednodušit proces výběru a pomoci vám při správné volbě pro váš projekt.

Máme více než 15 let zkušeností s poskytováním profesionálních a přátelských služeb architektům, stavitelům, realizačním firmám a koncovým zákazníkům v celé Evropě.

Naše produktové portfolio bylo vyvinuto tak, aby se zaměřilo konkrétně na konzervativní materiály jako je lomový kámen, ale i inovační obkladové materiály od firmy WILD STONE.

Díky zkušenostem, osobním vazbám a dlouhodobé spolupráci s klíčovými lomy a výrobci z celého světa máme velmi silný dodavatelský řetězec a naše ceny jsou konkurenceschopné.

Více o nás

Stone City je soukromá společnost založená jakožto dceřiná společnost firmy WILD STONE.

Máme 15 let zkušeností s prodejem kamenných obkladů a dlažeb na území České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Španělska a ve státech Beneluxu.

Máme významné zkušenosti s řešením různých druhů obkladových materiálů a dlažeb. V průběhu let jsme se s našimi klienty podíleli na mnoha prestižních projektech v celé Evropě.

Jsme hrdí na výborné, dlouhodobě budované obchodní vztahy a prohlubujeme je krok za krokem, rok po roce. Zároveň vítáme příležitost rozvíjet nové obchodní příležitosti s novými klienty.

Proč si nás vybrat?

Stačí nám poskytnout nějaké základní informace týkající se vašeho projektu a zadat poptávku. To vás nebude stát korunu, ale ušetříme vám spoustu času!

Navštívíme Vás na místě – vezmeme na vědomí různé druhy materiálů používané ve vaší oblasti. Poté získáte návrh výběru materiálů, o kterých budeme mít pocit, že se hodí pro Váš projekt a zároveň splňují vaše kritéria pro estetiku a cenu.  

Rádi bychom se podívali na vaše návrhové výkresy, podrobně s vámi diskutovali o vašem projektu a nabídli Vám případné technické poradenství.

Leták Stone City

Doprava

Exkluzivní showroom 20 minut od Prahy, kde Vás velice rádi přivítáme

Plánování

individuální, profesionální a přátelský přístup k zákazníkovi

Návrhy

kvalitní produkty, za kterými si stojíme

Nákup bez starostí

Poradíme Vám s výběrem kamene přesně pro Vás